Enter your keyword

AMAÇLAR VE İLKELER

AMAÇLAR
  1. Efor Yacht varlık nedeni ve çalışanları ile birlikte üretken ve huzurlu iş ortamı yaratmak. Sunduğu ürün hizmet ve istihdam olanaklarıyla sizlere kaliteli bir iş sağlamaktadır.
  2. Efor Yacht temel amacı verimli, paylaşımcı ve yenilikçi bir işletmecilik anlayışı ile sizlere kalıcı katkılarda bulunmaktadır.
İLKELER
  1. Paydaşlık ilkesi : Efor Yacht doğal ve sosyal çevresine saygılıdır. Çalışanlarını müşterilerini ve iş birliği yaptığı herkesi paydaş olarak görür. Paydaşlarının haklarını korumayı asli görevi sayar.
  2. Kalite ilkesi : Efor Yacht her alanda en üst düzeyde kaliteye ulaşmayı hedefler. Bu amaçla nitelikli insan kaynaklarına ulaşmak çalışanlarını uygun bilgi  beceri ve etik değerlerle donatmak bakımından gerekli bütün faaliyetleri planlar ve uygular.
  3. Verimlilik ilkesi :  Efor Yacht temel amaç ve ilkelerine uygun yeni ürünlerle kalite ve titizlik ile üretim uygulamayı dünya çapında en son ürünleri araştırmayı ve uygulamayı ihtiyaçları sorunsuzca ve zamanında yerine getirmeyi , sürekli ve eksiksizce teslim etmeyi, kendini geliştirmeyi ilke edinmiştir.

Efor Yacht Design
Yavuz Demirci