Enter your keyword

Biz Kimiz

Efor Yat

Yat sektöründe proje, refit, tamir ve bakım anlamında teknoloji, trendleri en son ürünleri dünya çapında kaliteli ve marin malzemeleri takip edip projelerinizi istediğiniz her noktada size sorunsuzca ve üstün kalite ile sunan bir firmayız.

21. yüzyıl işletmesi olmanın 3 ana husu olan; hız, esneklik ve kalitenin son türü ile birlikte nitelikleriyle çalışmalarımızı yapacağımız projenize hissedebilir artılar katacağımız inancı ile hizmetindeyiz.

Firmamız hızlı, güvenilir ve zamanında yapılmış işlerin katacaklarını düşünmenizi ve profesyonelliğimizi sizlerle iş akışınızda kazanacağınız zamanın hiçbir şeyle ölçülmeyecek kadar değerli olduğunun altını çizmek isteriz.

Projenizde bundan önce çalıştığımız değerli müşterilerimiz ile de olduğu gibi projenizde çözüm ortağı olmak için ve sonuç odaklı çalışma ilkemizle zamanı lehinize çevirebileceğimizi ve zaman maliyetinizi minimize edebileceğimizin garantisi içerisindeyiz.

Bu günlere kadar yaptığımız ve yapmakta olduğumuz projelerle bu sektörde adından söz ettiren lider firma olmanın ve sizlere hizmet vermenin onur ve gururu içerisindeyiz.

Hizmetlerimiz

Firmamızın sunmuş olduğu hizmetler

Tasarım bizim sanatımız ve tutkumuzdur. Hedefimiz, gözün temas ettiği her kısımda estetik yapıyla mükemmelliği birleştirerek en iyi ürünleri ortaya çıkartmaktır.

Proje Tasarım
Refit
Tamir Bakım ve Onarım
159

Biten Projeler

95

Mutlu Müşteri

1842

Çalışma Süresi

1918

Referans